noclegi  Szczyrk

Oferta konferencyjna

Olimpia Lux
Droga do Szczyrku
Specjalizujemy się w kompleksowej i profesjonalnej organizacji spotkań biznesowych,szkoleń, konferencji oraz spotkań integrujących personel każdej firmy. Stylowe wnętrza, kameralna atmosfera i komfortowe warunki stwarzają doskonałe miejsce do wypoczynku i twórczego wysiłku. Wykwalifikowany i dyspozycyjny personel doradzi wybór sali, menu, zorganizuje na życzenie ciekawy programy kulturalno-turystyczny.
Dysponujemy klimatyzowaną salą konferencyjną, mogącą pomieścić do 150 osób, oraz kameralną salą kominkową dla spotkań w mniejszym gronie, mieszczącą ok. 30 osób.
SALA LICZBA MIEJSC W USTAWIENIU
Oferta konferencyjna- Szczyrk teatralnym Oferta konferencyjna- Szczyrk bankietowym
konferencyjna 150 110
kominkowa - 30
Sale standardowo są wyposażone w nowoczesny sprzęt konferencyjny: ekran , projektor multimedialny, mikrofony bezprzewodowe, telewizor, magnetowid, odtwarzacz DVD, flip-charty, sprzęt komputerowy oraz bezprzewodowy, bezpłatny dostęp do Internetu na terenie obiektu.
Sala konferencyjna widziana od strony mównicy
Na życzenie klienta zapewniamy również szeroki zakres usług podczas konferencji:
  • Druk materiałów,
  • Serwis fotograficzny.
Dla gości konferencyjnych ośrodek przewiduje specjalne promocje cenowe oraz zapewnia atrakcyjne wypełnienie wolnego czasu tak, aby pobyt w Resorcie hotelowym "Olimpia Lux" zakończył się dużym sukcesem dla firmy.
Proponujemy następujące ceny:
  • Wynajęcie sali konferencyjnej- 1 godzina- od 50,00 PLN
    UWAGA!!! Pełne wyposażenie sali w sprzęt konferencyjny dla naszych gości GRATIS!
  • Przerwa kawowa od 12 PLN /os,
  • Bankiety i przyjęcia od 60 PLN/os,
  • Ogniska i imprezy plenerowe od 40 PLN/os.
Na Państwa życzenie zorganizujemy konkurencje sprawnościowe, wspólną zabawę z Dj-em i karaoke, biesiadę z pieczeniem prosiaka przy akompaniamencie kapeli góralskiej, szaleństwa na śniegu m.in. kulig z pieczeniem kiełbasek i wiele innych atrakcji.
Kameralna salka konferencyjna Sala Konferencyjna Kameralna sala pod małe spotkania konferencyjno-biznesowe

Olimpia Lux Hotel :: hotel olimpia lux Szczyrk :: hotel w Beskidach :: hotel w Szczyrku :: hotel pokoje kwatery noclegi :: hotele w Szczyrku :: hotele szczyrk :: spa w Szczyrku pokoje w górch :: pokoje w Szczyrku :: noclegi w górach :: noclegi w Szczyrku ::kwatery w górach :: kwatery w Szczyrku pokoje do wynajecia Szczyrk :: imprezy integracyjne Szczyrk :: konferencje Szczyrk :: konferecje w Beskidach

google analytics
Valid XHTML 1.0 Strict
Poprawny CSS!
Linki
Mapa strony
Designed by Damian Suchonek strony-internetowe.vot.pl